פורום כללי

עדכון באימייל

שלחו לי במייל עדכון על כל הודעה חדשה בפורום

המומחים שלנו משיבים לשאלותיכם

הודעה מתוך פורום כללי
 • מאת משה 14:49 18/06/2019
  יש לי כל מיני עניינים לא פתורים עם עצמי (זכרונות, כאבים, וכו') ושהייתי שמח שייעלמו, מצד שני אולי אני יכול להסתדר לבד? אולי חבל על הכסף וזה יעבור עם הזמן?
  מאת 209 15:29 18/06/2019
  שלום לך משה,

  מעצם הפניה שלך המתעניינת לגבי טיפול, אני מניחה שבעומק ליבך אתה מאמין שאפשר להיעזר ויכול להיות גם אחרת.
  ב"ה הציבור הפנים ש"אין חבוש מתיר עצמו מבית האסורים". בוודאי שמעת מאנשים שהיו בטיפול בעבר, כמה התקדמו בעקבותיו, לאילו כוחות חדשים בתוכם התוודעו ,ואיזה מקומות פנימיים נפתחו בנפשם.
  אמנם, לא כל דבר מצריך טיפול, אך איש מקצוע מוסמך, (כזה שעבר מסלול רשמי בעל תעודות הניתנות לאחר הדרכה מקצועית ועקבית, באופן אינטנסיבי ומעמיק במשך שנים) יכול להיות שליח נאמן בעז"ה להקל ולשפר את איכות החיים.
  אני מדגישה בכוונה את הנושא הזה של מקצועיות המטפל, מאחר ושוב ושוב מגיעים אלינו פניות של נפגעי ה"טיפול" הלא מקצועי. שוק המטפלים היום פרוץ לחלוטין וזה כ"כ כואב ואף מסוכן. אומר זאת קצת בחריפות - כשם שלא היית הולך ל'טיפול בשורש השן' אצל שיננית, כך יש ללכת למטפל מקצועי ומוסמך.
  אל תפקיד את הנפש שלך בידי אדם שעלול להזיק לה, ולזה, שוב, לצערי אנו במרכז המידע מתוודעים הרבה.

  בעניין התשלום- כדאי לפנות לקופת החולים ולברר על אפשרויות הטיפול המסובסדות אצל מטפלים מוסמכים. אל תתבייש לבקש לראות תעודות הסמכה. מי שמקצועי יעריך זאת.

  כתבת שהיית רוצה שדברים מסוימים ייעלמו- טיפול אינו קסם, הוא תהליך עמוק המושתת על ידע רב שנים, ניסיון וסייעתא דשמיא. דברים יכולים להיפתר, מעגלים יכולים להיסגר. לעיבוד מחדש יש כוח לשחרר כאבים וזכרונות עבר קשים.

  אתה יכול לצמוח.

  ה' יצליח דרככם.
  בברכה רחל עו"ס מרכז המידע של מגן.
 • אודות מגן
 • צור קשר